χιουμοριστικό έχετε να πείτε, μπορείτε να τα στείλετε στο email: enimerosi247@hotmail.com

ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

Παρασκευή 20 Σεπτεμβρίου 2024

Αυτόν έχει στα πλάνα του ο Μεντιλίμπαρ - Τον πιστεύει πολύ

στις   7:30 π.μ.  |  Παρασκευή 20 Σεπτεμβρίου 2024

Μπορεί ο Μπάμπης Κωστούλας να έχει παίξει μέχρι στιγμής στο πρωτάθλημα μόνο για 45 λεπτά, αλλά ο Χοσέ Λουίς Μεντιλίμπαρ τον πιστεύει πολύ.

Ο 17χρονος επιθετικός του Ολυμπιακού είχε ξεκινήσει βασικός στο εκτός έδρας 2-0 επί του Βόλου, αντικαταστάθηκε στο ημίχρονο από τον Ελ Κααμπί κι έκτοτε δεν έχει πάρει άλλο χρόνο συμμετοχής.

Ωστόσο, ο Μεντιλίμπαρ τον έχει στα πλάνα του, γνωρίζοντας ότι μόνο με Ελ Κααμπί και Γιάρεμτσουκ δεν μπορεί να βγει η χρονιά στην επίθεση των Πειραιωτών, ενώ ο νεαρός άσος πέτυχε και δύο γκολ με την Κ19 στο πρόσφατο 6-0 επί του Παναιτωλικού για το αντίστοιχο πρωτάθλημα των Νέων.

Έτσι, ο Κωστούλας αναμένεται το προσεχές διάστημα να πάρει και πάλι τις ευκαιρίες του στην πρώτη ομάδα των κατόχων του Conference League.